Small Foot Nákladní depo s otočným jeřábem

Kód: LE11377
1 292 Kč –22 %
Small Foot Nákladní depo s otočným jeřábem
1 292 Kč –22 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Spousta nekonečné zábavy čeká děti s tímto nákladním depem s jeřábem od Small Foot, který lze připojit na jakoukoli vláčkodráhu a rozšířit tak zábavu, která je s vláčky spojena. Nákladní depo nabízí pohyblivý magnetický jeřáb a magnetické kontejnery s náklaďákem. Díky tomu lze jednoduše naložit náklad na vagon vláčku. Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Small Foot Nákladní depo s příslušenstvím zajistí dobrodružství dětem, které si tolik rádi hrají s dřevěnou vláčkodráhou. Depo s kolejemi lze jednoduše zapojit na jakoukoliv vláčkodráhu a lze tak rozšířit zábavu, kterou děti tolik milují. Lodní depo má o 360 stupňů pohyblivý magnetický jeřáb, takže náklad z kamionu se může přeložit na vagónek s vlakem, aby bylo dopraveno na určené místo. K depu patří 25 ks kolejí. Posuvná stěna v budově stanice s integrovanou kladkou nabízí přizpůsobivost pro celou řadu zatížení. Kontejnery obsahují magnetky díky kterým jeřáb dokáže přemístit náklad jak potřebuje. Sadu lze sloučit s ostatními vláčkodráhami a je vyrobena ze 100% certifikovaného dřeva FSC®. 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměry nákladního skladu: 27 x 15 x 16 cm
  • rozměry jeřábu: 14 x 8,5 x 19 cm
  • obsahuje: 44 dílů

 

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.