Small Foot Mašinka k abecedě na dřevěnou vláčkodráhu

Kód: LE7486
Tip
35 Kč –22 %
Small Foot Mašinka k abecedě na dřevěnou vláčkodráhu
35 Kč –22 % 27 Kč 22 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Spousta veselé zábavy čeká děti s touto krásnou mašinkou od Small Foot, která pasuje na jakoukoli vláčkodráhu. Mašinku lze doplnit o další vagónky s čísly nebo písmenky a rozšířit tak zábavu, která je s vláčky spojena. Podpořte jimi dětskou tvorbu a představivost. Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Small Foot mašinka dokonale pasuje na všechny druhy vláčkodráh. Lokomotivu můžete skvěle doplnit o vagónky s písmenky v abecedě nebo o vagónky s čísly. Děti se tak snáze mohou formou hry naučit poznávat písmenka, čísla nebo lze nakombinovat písmenka tak, aby vezli jméno dítěte. Mašinka je vyrobena ze 100% certifikovaného dřeva FSC®. 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměr: 6 x 3,2 x 5,5 cm
  • materiál: dřevo

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.