Small Foot Dřevěná vláčkodráha s nádražím

Kód: LE11235
1 135 Kč –22 %
Small Foot Dřevěná vláčkodráha s nádražím
1 135 Kč –22 % 878 Kč 726 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Spousta nekonečné zábavy při skládání této úžasné vláčkodráhy od značky Small Foot si děti mohou užít jak samy, tak i společně s rodiči. Tuto dráhu si oblíbí nejen chlapci, ale i dívky. Podpoříte především kreativitu a představivost dětí díky doplňkům, které vláčkodráha nabízí. Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Small Foot Vláčkodráha s nádražím včetně příslušenství zajistí dobrodružství dětem, které si tolik rádi hrají s dřevěnou vláčkodráhou. Depo s kolejemi lze jednoduše zapojit na jakoukoliv vláčkodráhu a lze tak rozšířit zábavu, kterou děti tolik milují. Nádraží má krásné nádražní hodiny, ceduli pro odjezdy/příjezdy, vláček nebo prodejnu s jízdenkami. Sadu lze sloučit s ostatními vláčkodráhami a je vyrobena ze 100% certifikovaného dřeva FSC®. 

 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměry: 40 x 23 x 28 cm
  • obsahuje 31 dílů
  • materiál: dřevo

 

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.