Kelímek pro děti Eco růžový 2ks

Jednoduchý, a do malé ručky krásně padnoucí růžový kelímek Herobility pro malé děti, které jsou již připraveny pít z hrníčku. Tento kelímek je vyroben z rostlinného materiálu, neobsahuje žádné toxické látky a je dost pevný proti nárazu. Stane se důležitou součástí jídelního setu Vašeho děťátka. 

259 Kč
Můžeme doručit do:
13.7.2020
Doručíme do 5 pracovních dnů

Kelímek Eco umožňuje dětem snadné pití, pokud jsou již připraveny začít pít z hrníčku. Materiál kelímku je zhotoven z rostlinného hmoty, je lehoučký a neobstahuje toxické látky. Rostlinný materiál má pevné a odolné vlastnosti, takže se jen tak nerozbije, pokud náhodou spadne ze stolku. Kelímek bude nepostradatelnou součástí jídelního setu Vašeho děťátka.

Kelímky můžete jednoduše na sebe naskládat, aby Vám v kuchyňské lince zabraly méně místa. Příjemně se drží v dětským ručičkách. Kelímky vyrobené z bioplastu jsou bezpečné pro zdraví Vašeho děťátka oproti plastu, ze kterého se vyrábí většina jídleního nádobí.

Specifikace:

  • Objem: 250 ml
  • Věk: 6m+
  • Balení obsahuje dva šálky
  • Bez BPA
  • Vyrobeno z BioPlastu
  • Poznámka: skutečná barva se může mírně lišit od zobrazené barvy, jemné změny sytosti barev podobné mramorovému efektu jsou pro bioplasty normální a nemají vliv na funkci a hygienu produktu

Péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 °C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 °C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Upozornění: některá jídla (např. rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit

Vyrobeno z rostlinného materiálu - kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpátky do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Kód Kód: HETW-GSPK0201
Jméno značky: Herobility
Kategorie: Bryndáky, nádobí a prostírání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: