Troll BED-SIDE CRIB přístavná postýlka bílá

Přídavná postýlka k posteli rodičů Troll Bed-side-crib je skvělým způsobem, jak mít miminko po celou noc nablízku, ale zároveň v bezpečí.

6 470 Kč
Můžeme doručit do:
12.2.2020
Na Dotaz

Dětská postýlka Troll Bed-side-crib je speciálně navržená tak, aby se přistavila k posteli rodičů. Přídavná postýlka k manželské posteli je skvělým způsobem, jak mít miminko blízko sebe po celou noc, ale zároveň v bezpečí před nechtěným zalehnutím.

Společné spaní je velmi prospěšné pro mámu i dítě. Umožňuje pohodlné kojení, krmení a konejšení kdykoli v průběhu noci. Do postýlky můžete dát monitor dechu.

Základní informace

  • postýlka má ploché příčky
  • delší bočnici snadno spustíte dolů, čímž vznikne přistýlka k posteli rodičů nebo sedačka pro starší děti
  • nastavitelná výška matrace
  • kolečka s brzdou
  • zaoblené nohy

 

Barva: bílá

Materiál: bříza

Rozměry matrace: 89,5 x 38,5 cm

Kód Kód: SWC-BD0062WHI
Jméno značky: Troll
Kategorie: Dětské postele
Záruka: 2roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Troll vyrábí kvalitní dětské postýlky od roku 1994. Lotyšský výrobce si zakládá na perfektním zpracování a prvotřídní kvalitě výrobních materiálů. Každý kousek nábytku z jejich výroby je pečlivě zkontrolován a zabalen tak, aby se k Vám dostal v naprostém bezpečí.

Postýlky Troll jsou vyrobené z opravdu silného a pevného dřeva tak, aby byly dokonale stabilní a bezpečné. K výrobě jsou použité břízy z ekologicky obhospodařovaných lesů.

Společnost Troll si také zakládá na tom, aby všichni její zaměstnanci milovali dřevo a práci s ním mají jako koníček. To je vidět na každém kousku těchto jedinečných postýlek.