Milí zákazníci, náš provoz funguje BEZ OMEZENÍ a vaše objednávky odesíláme každý den jako doposud. Výdejní místa Zásilkovny jsou až na výjimky OTEVŘENÁ. V důsledku kontrol na hranicích může dojít ke zpoždění zboží, které očekáváme od výrobce a za to se předem omlouváme. Přejeme Vám pevné zdraví, Váš tým Eliwood

Benlemi Dětský Stojan Na Oblečení Mobil House šedý

Benlemi Dětský Stojan Na Oblečení Mobil House šedý
ZdarmaZdarma

Dětský stojan na oblečení Mobil House je stylový a zároveň funkční nábytek do dětského pokoje. Dětský stojan je vyroben z kvalitního dřeva, které bylo získané ekologickou cestou. Vybrat si můžete z různých barevných odstínů a vyladit tak pokojíček svých dětí k dokonalosti.

5 999 Kč
Můžeme doručit do:
25.6.2020
Doručení 1-4 týdny
Dětský stojan na oblečení Mobil House si děti zamilují stejně, jako naše domečkové postele. Nábytek ve tvaru domečku je krásný, originální a svým jednoduchým skandinávským designem se hodí do každého dětského pokoje.
 
Stojan na oblečení Mobil House je vyrobený podle principů učení Montessori. Děti se ke stojanu snadno dostanou a mohou si samostatně pověsit a uklidit své oblečení. Díky absenci dvířek děti snadno poznají, jaké oblečení na stojanu visí a lépe tak zjistí co si mají obléci. Z našich vlastních zkušeností děti velmi baví a motivuje, když si mohou své oblečení samy uklidit do domečkového stojanu. Přirozenou a nenásilnou formou se učí uklízet své oblečení na správné místo.
 
Součástí stojanu jsou čtyři kolečka na spodní straně, díky kterým se se stojanem snadno manipuluje nejen dětem, ale samozřejmě také rodičům. 
 
Konstrukce stojanu na oblečení
Dětský stojan na oblečení Mobil House je tvořen spárovkou z kvalitního masivního dřeva. Povrch spárovky je dokonale obroušen tak, aby byl příjemný na dotek. Jednotlivé díly jsou k sobě pevně naklíženy. Na spodní desce stojanu jsou navrtána kolečka, které umožňují snadnou manipulaci se stojanem. Dřevěná šatní tyč, který slouží k zavěšení šatních ramínek je snímatelná.  
 
Rozměry dětského stojanu na oblečení Mobil House
  • výška: 130 cm
  • šířka: 80 cm
  • hloubka: 35 cm
Barevná úprava
Základní úpravou je hladce zbroušené dřevo. V případě, že chcete dětský dřevěný nábytek bez jakýchkoli dalších povrchových úprav, zvolte variantu přírodní. V případě, že se stojan zašpiní, doporučujeme znečištění odstranit nejjemnějším smirkovým papírem nebo brusnou houbičkou. Domečkový stojan nabízíme dále nalakovaný do různých barevných odstínů: bílá, šedá, černá, růžová, tyrkysová, pastelová zelená. V případě, že chcete zachovat co nejpřirozenější odstín dřeva, ale zároveň zvýšit komfort při údržbě, doporučujeme zvolit transpatentní lak. Použité barvy jsou na vodní bázi, neobsahují biocidy, jsou antialergenní a ekologické. Barvy jsou vhodné i pro nejmenší děti a jsou 100% zdravotně nezávadné.
Kód Kód: 2563
Jméno značky: Benlemi
Kategorie: Dětské šatní skříně a věšáky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Benlemi je rodinná firma, kterou založili dva mladí sympatičtí bratři z Opavy. Vyrábějí nábytek z masivu pro děti i dospělé a mají velký úspěch. Jednoznačně nejoblíbenějším Benlemi kouskem jsou úžasné domečkové postele, které si získaly srdce spousty našich dětských zákazníků.