Milí zákazníci, náš provoz funguje BEZ OMEZENÍ a vaše objednávky odesíláme každý den jako doposud. Výdejní místa Zásilkovny jsou až na výjimky OTEVŘENÁ. V důsledku kontrol na hranicích může dojít ke zpoždění zboží, které očekáváme od výrobce a za to se předem omlouváme. Přejeme Vám pevné zdraví, Váš tým Eliwood

Good Gout BIO Dětské Mini rýžové koláčky s mrkví 40 g

Good Gout BIO Dětské mini rýžové koláčky s mrkví 40 g je celozrnná pufovaná pochoutka, která poskytne dětem obilnou výživu, kterou si děti okamžitě velmi oblíbí. Suroviny, jež byly použity k výrobě těchto koláčků, byly vypěstovány v ekologickém zemědělství. Díky tomu si suroviny zachovaly velké množství vitamínů, minerálů a dokonalou chuť. Mini bagetky Good Gout jsou skvělou svačinkou nejen na doma, ale je také perfektní svačinkou na výlety. Určené dětem od ukončeného 10. měsíce. 

 

65 Kč
Můžeme doručit do:
8.6.2020
Skladem

Dětské Bio Mini rýžové koláčky s mrkví 40g  od značky Good Gout jsou skvělou volbou zdravých svačinek Vašeho dítěte. Koláčky obsahují zdravé obiloviny a šťávy z ovoce bohaté na vitamíny. Žádné další zbytečné komponenty v koláčcích nenajdete a můžete si tak být jistí, že svým dětem dopřáváte opravdu to nejlepší.

Mini koláčky s mrkví známé i jako chlebíčky budou děti opravdu milovat, protože jsou velmi lahodné a dětem se budou krásně držet v ručičkách. Tato svačinka je perfektní nejen na doma, ale i na výlety.

Složení: 59 % bio bílé rýže, 25 % bio celozrnná rýže, 9 % koncentrát šťávy z bio mrkve, 6,6 % koncentrátu šťávy z bio jablek, vitamín B1. Bez lepku. Může obsahovat stopy sóji, mléka a sezamu.

Skladování: Po otevření spotřebujte do 5 dní. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a tepla. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Dobrou chuť! 

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Doporučujeme, aby Vaše dítě již bylo zvyklé jíst chleba, popřípadě jídla obsahující kousky a má alespoň dva zoubky, než bude křoupat rýžové koláčky. Je také důležité, aby sedělo vzpřímeně a bylo po celou dobu pod dohledem dospělého. 

Hmotnost: 40 g.

Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Pufované.

Produkt je vyrobený v ekologickém zemědělství.

Kapsičky jsou vyrobené s láskou v Holandsku.

Kód Kód: HF27357
Jméno značky: Good Gout
Kategorie: Dětské sušenky a krekry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Good Gout je značka prémiových dětských příkrmů ve 100% BIO kvalitě. Každý recept klade důraz na jednu ovoce nebo zeleninu, aby se děti od malička učili rozpoznávat jednotlivé chutě. Recepty jsou vyvážené a obsahují jen minimum ingrediencí. Každá z nich je však vybrána s maximální pečlivostí a vypěstována šetrným způsobem v BIO kvalitě.Zdravé příkrmy Good Gout dětem chutnají a jsou skvělé na doma i na cesty. Další sympatickou věcí na značce Good Gout je, že všechny obaly jsou 100 % recyklovatelné.