Good Gout Dětské Bio Mini bagetky s rajčátky 70 g

Good Gout BIO Mini bagetky s rajčátky 70 g je pečená celozrnná svačinka, která poskytne dětem obilnou výživu, kterou si děti okamžitě zamilují. Suroviny použité k výrobě těchto bagetek byly vypěstovány v ekologickém zemědělství. Díky tomu si suroviny zachovaly velký obsah vitamínů, minerálů a dokonalou chuť. Mini bagetky Good Gout jsou skvělou svačinkou na doma i na cesty díky praktickému uzávěru. Určené dětem od ukončeného 10. měsíce. 

 

 

110 Kč
Můžeme doručit do:
27.11.2020
Skladem

Dětské celozrnné Bio Mini bagetky s rajčátky 70 g od značky Good Gout jsou skvělou volbou zdravých svačinek Vašeho dítěte. Bagetky obsahují 82,5 % bio celozrnné pšeničné mouky a 10,5 % bio extra panenského olivového oleje s delikátní chutí rajčátek. Žádné další zbytečné komponenty v bagetkách nenajdete a můžete si tak být jistí, že svým dětem dopřáváte opravdu to nejlepší.

Mini bagetky s rajčátky budou děti opravdu milovat, protože jsou nejen lahodné, ale také se budou dětem krásně držet v ručičkách. Tato svačinka je perfektní nejen na doma, ale i na cesty díky praktickému uzávěru, který zajistí delší trvanlivost. 

Složení: 82,5 % bio celozrnná mouka pšeničná (lepek), 10,5 % bio extra panenský olivový olej, 3,3 % bio rajčatový prášek, kvasnice, bio pšeničný lepek. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy sezamových semínek a sóji.

Skladování: Po použití obal opatrně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a tepla. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Doporučená příprava: Po použití obal opatrně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla a tepla. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Dobrou chuť! Dodržujte prosím návod na přípravu a skladování.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Doporučujeme, aby Vaše dítě již bylo zvyklé jíst chleba, popřípadě jídla obsahující kousky a má alespoň dva zoubky, než bude křoupat mini bagetky. Je také důležité, aby sedělo vzpřímeně a bylo po celou dobu pod dohledem dospělého. 

Hmotnost: 70 g.

Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Pečené.

Produkt je vyrobený v ekologickém zemědělství.

Kapsičky jsou vyrobené s láskou v Itálii.

Kód Kód: HF10216
Jméno značky: Good Gout
Kategorie: Dětské sušenky a krekry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Good Gout je značka prémiových dětských příkrmů ve 100% BIO kvalitě. Každý recept klade důraz na jednu ovoce nebo zeleninu, aby se děti od malička učili rozpoznávat jednotlivé chutě. Recepty jsou vyvážené a obsahují jen minimum ingrediencí. Každá z nich je však vybrána s maximální pečlivostí a vypěstována šetrným způsobem v BIO kvalitě.Zdravé příkrmy Good Gout dětem chutnají a jsou skvělé na doma i na cesty. Další sympatickou věcí na značce Good Gout je, že všechny obaly jsou 100 % recyklovatelné.