Small Foot Otočný dřevěný domeček pro panenku

Kód: LE11192
Tip Doprava zdarma
3 795 Kč 3 136 Kč bez DPH
Doručíme do 5 pracovních dnů

Okouzlete nejen holčičky, ale i chlapečky krásným patrovým domečkem od Small Foot, který docela jistě podpoří kreativnost a jemnou motoriku vašich dětí. Domeček obsahuje 16 ks nábytku pro hezkou hru. Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný patrový oboustranný dřevěný domeček pro panenky od Small Foot obsahuje 16 kusů nábytku a doplňků. Každý pokoj je jinak zařízen, takže děti mohou využít svoji fantazii naplno. Díky praktické vychytávce - otočnému stojanu je umožněno hraní najednou v jednom okamžiku. Splňte vašim dětem sen o dokonalém domečku pro panenky!

Dveře domečku jsou plně funkční a domeček lze používat i z druhé strany. 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměry: 37 x 40 x 67 cm
  • obsahuje: 16 ks nábytku
  • materiál: dřevo

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.