Milí zákazníci, náš provoz funguje BEZ OMEZENÍ a vaše objednávky odesíláme každý den jako doposud. Výdejní místa Zásilkovny jsou až na výjimky OTEVŘENÁ. V důsledku kontrol na hranicích může dojít ke zpoždění zboží, které očekáváme od výrobce a za to se předem omlouváme. Přejeme Vám pevné zdraví, Váš tým Eliwood

Kids Concept Dětské dřevěné zákusky a dortíky

Sada dřevěných zákusků od švédské značky Kids Concept pro malé cukrářky a cukráře. Ideální jako příslušenství k dětské dřevěné kuchyňce nebo obchodu s potravinami.

379 Kč
Můžeme doručit do:
8.6.2020
Skladem
Roztomilé dřevěné cupcaky, dortíky a další zákusky si děti rychle oblíbí. Ať už vám je naservírují ke kávě, připravené ve svém kávovaru nebo jen tak po obědě. Hra na pekaře či cukráře je prostě bude bavit!
 
Sada dřevěných zákusků obsahuje devět kousků sladkého pečiva.
 
Rozměry dřevěných dortíků: 4,5 x 4,5 x 3,5 cm.
 
Dřevěná sada zákusků je vhodná pro děti od tří let.
Kód Kód: 9987
Jméno značky: Kids Concept
Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem švédské značky Kids Concept je věta "Děti by měly být dětmi" a my s tím naprosto souhlasíme. Kids Concept vyrábí stylový nábytekdoplňky do dětského pokoje, ale především dřevěné hračky, které podporují dětskou kreativitu a fantazii. Při výrobě kladou důraz na kvalitu, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.