Výdejní místa Zásilkovny jsou stále OTEVŘENÁ, mají vládní výjimku a aktuální opatření se na ně nevztahují. Náš obchod funguje bez omezení. Přejeme Vám pevné zdraví!

Kids Concept Dřevěné navlékací kroužky modré / zelené

Dětské navlékací kroužky jsou oblíbenou hračka u všech dětí. Rozvíjí jemnou motoriku, vnímání vlastních rukou a myšlení dítěte. Prvním krokem učení je samotná dovednost dítěte navléknout kroužek na tyč. V druhé fázi se děti naučí kroužky navlékat také podle velikosti. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou velmi příjemné na dotek.

570 Kč
Můžeme doručit do:
27.10.2020
Skladem
Součástí balení je šest navlékacích kroužků různých velikostí a barev. Barvy jsou tlumené, příjemné a 100% zdravotně nezávadné. Tyč je ohebná, což je důležité z hlediska bezpečnosti a dětem ohebnost usnadňuje samotné navlékání.
 
Hračka je k dostání také v růžové barvě.
 
Rozměry: 19 x 10 x 10 cm. 
 
Navlékací tyč s kroužky je vhodná pro děti starší 12 měsíců. 
Kód Kód: 9885
Jméno značky: Kids Concept
Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem švédské značky Kids Concept je věta "Děti by měly být dětmi" a my s tím naprosto souhlasíme. Kids Concept vyrábí stylový nábytekdoplňky do dětského pokoje, ale především dřevěné hračky, které podporují dětskou kreativitu a fantazii. Při výrobě kladou důraz na kvalitu, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.