Milí zákazníci, náš provoz funguje BEZ OMEZENÍ a vaše objednávky odesíláme každý den jako doposud. Výdejní místa Zásilkovny jsou až na výjimky OTEVŘENÁ. V důsledku kontrol na hranicích může dojít ke zpoždění zboží, které očekáváme od výrobce a za to se předem omlouváme. Přejeme Vám pevné zdraví, Váš tým Eliwood

Kids Concept Kufřík s nářadím růžový

Dřevěný box s dětským nářadím dokonale zabaví všechny malé stavitelky. Celá sada je vyrobená od švédského výrobce z pevného kvalitního dřeva. Použité barvy jsou 100% zdravotně nezávadné.

845 Kč
Na dotaz
Růžový kufřík obsahuje 20 kusů dřevěného nářadínástrojů a doplňků pro malé kutilky. Najdete v něm kladivopilušroubovák, montážní klíč, truhlářský úhelníkšrouby a matice.
 
Komponenty jsou plně funkční a krásně do sebe zapadají. Děti se tak samy učí šroubovat, zatloukat kladívkem, měřit a montovat.
 
K dostání také v krásné modré barvě a přírodní barvě
 
Rozměry dětského boxu s nářadím: délka 25 cm, šířka 15 cm, výška 13 cm. 
 
Kufřík s nářadím je vhodný pro děti od 3 let. 
Kód Kód: 9984
Jméno značky: Kids Concept
Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem švédské značky Kids Concept je věta "Děti by měly být dětmi" a my s tím naprosto souhlasíme. Kids Concept vyrábí stylový nábytekdoplňky do dětského pokoje, ale především dřevěné hračky, které podporují dětskou kreativitu a fantazii. Při výrobě kladou důraz na kvalitu, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.