Výdejní místa Zásilkovny jsou stále OTEVŘENÁ, mají vládní výjimku a aktuální opatření se na ně nevztahují. Náš obchod funguje bez omezení. Přejeme Vám pevné zdraví!

Dětská houpačka Ring Swing Babysteps tmavě šedá

Dětská houpačka Ring Swing Babysteps tmavě šedá
ZdarmaZdarma

Krémová dětská houpačka Ring Swing tmavě šedá je vhodná pro děti od 3 let. Užijí si s ní všechny děti, které milují dovádění, řádění a zdravý pohyb. Díky této vnitřní houpačce jim můžete pohyb dopřát i doma, když venku prší nebo během dlouhých zimních odpolední.

1 299 Kč
Můžeme doručit do:
2.11.2020
Skladem

Jsou vaše děti nejraději někde na hřišti, kde řádí a užívají si dětství? To je pro ně naprosto nejlepší. Ve chvílích, kdy ale musíte být doma je dobré jejich nevyčerpatelnou energii směrovat tím správným směrem. 

Dětská houpačka Ring Swing Babysteps tmavě šedá je skvělá pro všechny děti, které milují pohyb. Houpačku můžete navrtat do stropu dětského pokoje a můžete si být jistí, že ji děti budou využívat den co den. 

Houpačka Ring Swing je výborným nástupcem houpačky Velvet Swing, která je určená pro malé děti. Ring Swing houpačka se doporučuje od 3 let.

Ring Swing houpačka pomáhá dětem trénovat rovnováhu a při houpání zábavnou formou posilují vnitřní svaly, které jsou velmi důležité pro správné držení těla a pohybový aparát celkově.

K dispozici i v dalších barvách.

Použité materiály:

- sedátko - speciální pěna s vysokou hustotou

- lano - pevná a vysoce odolná bavlna (100% bavlny)

- potah - prošívaná sametová tkanina (100% polyester)

Rozměry sedáku: 35 cm

Délka upevňovacích lan: 1,7m

Maximální nosnost: 50 kg

Vhodné pro děti od 3 let. 

Upozornění! Používejte pouze pod dohledem dospělých!

Kód Kód: 17625
Jméno značky: Babysteps
Kategorie: Houpačky a motorické pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Babysteps založili dva mladí manželé Angelika a Adam. K založení značky je inspiroval jejcich syn Antos, kterému chtěli poskytnout ty nejlepší produkty podle jejich vlastního vkusu. My jsme si zamilovali především úžasné houpačky do dětského pokoje, které jsou nejen krásné, ale také praktické a velmi pohodlné.