Výdejní místa Zásilkovny jsou stále OTEVŘENÁ, mají vládní výjimku a aktuální opatření se na ně nevztahují. Náš obchod funguje bez omezení. Přejeme Vám pevné zdraví!

Kids Concept Dřevěné balanční odrážedlo - kolo Neo

Kids Concept Dřevěné balanční odrážedlo - kolo Neo
ZdarmaZdarma

Dřevěné balanční odrážedlo Neo od švédského výrobce Kids Concept pomáhá rozvíjet motorické dovednosti a smysl pro rovnováhu. Skvělá pomůcka při přechodu na klasické kolo.

1 989 Kč
Na dotaz

Dřevěné balanční kolo je ideální při přechodu mezi tříkolovým odrážedlem a klasickým kolem. Na balančním odrážedle se děti snadno naučí držet rovnováhu, kterou potřebují právě při jízdě na bicyklu.

Ve chvíli, kdy dítě stabilně a jistotou jezdí na tomto balančním kole, můžete přejít na kolo klasické. Doporučujeme na "velké" kolo nedávat pomocná kolečka, která mohou dobu učení na kole výrazně prodloužit.

 

Výhody balančního odrážedla:

  • skvěle rozvíjí motoriku
  • učí smysl pro rovnováhu
  • snadný přechod na klasické kolo
  • nastavitelná výška sedla

 

Rozměry: 86 x 33 x 56 cm

Nosnost: 30 kg

 

Odrážedlo je vhodné pro děti od 3 let.

 

 

Kód Kód: 1000052KC
Jméno značky: Kids Concept
Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mottem švédské značky Kids Concept je věta "Děti by měly být dětmi" a my s tím naprosto souhlasíme. Kids Concept vyrábí stylový nábytekdoplňky do dětského pokoje, ale především dřevěné hračky, které podporují dětskou kreativitu a fantazii. Při výrobě kladou důraz na kvalitu, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.