Dýchací panenka Lulla Doll Sky

Kód: LOL24873
Značka: Lulla Doll
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Doručíme do 5-10 pracovních dnů

Nádherná papenka Lulla Sky bude úžasným plyšovým společníkem pro Vaše nejmenší. Díky této bezvadně hebké panence, která je vybavena srdečním rytmem a dechovým zvukem a to až na 8 hodin, bude Vaše děťátko snadněji usínat a cítit se bezpečněji. Panenka je unikátně navržena ve spolupráci s lékaři, zdravotníky, rodiči i dětmi po celém světě. Díky organické bavlně panenka neobsahuje žádné toxické látky a hebkost materiálu zaručí citlivost vibrací srdečního rytmu, které panenka vydává. Panenka má krásný jednoduchý vzhled a Vaše děťátko si rysy obličeje okamžitě oblíbí. Panenka se může prát v pračce, takže je naprosto vhodná i pro děti, které mají slabý imunitní systém či respirační onemocnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lulla panenka je plyšový kamarád pro vaše nejmenší, která dětem umožňuje lepší a pohodlnější usínání. Tato panenka je vybavena srdečním rytmem a dechovým zvukem, který je malým dětem velmi známý už když byly u maminky v bříšku, a to po dobu až 12 hodin. Děti tak usínají krásně uvolněně s užasně měkkou a mazlivou panenkou. Panenka je milována mnoha rodičí i dětmi, a také ji používají nemocnice po celém světe. 

Tyto panenky jsou unikátně navržené s velkou láskou i péčí. Funkce této panenky jsou výsledkem vědeckých výsledků, které prokázaly velmi pozitivní účinky, které se týkaly fyzické blízkosti. O vývoj této panenky se také postaraly lékaři, zdravotní sestry, porodní asistentky, ale také psychologové, technici a mnoho rodičů. Statistiky uvádějí, že uživatelé uváděli v 86 % bezpečnější pocit jejich dětí, a dalších 73 % uživatelů zaznamenalo, že děti spinkaly mnohem déle i bez přerušení.

Poslechu poskytuje rovnoměrný srdeční rytmus až po dobu 8 hodin skutečné dechové zvuky, které jsou založeny na jógové technice a mají uklidňující a spolehlivý účinek. 

Materiál, ze kterého je panenka Lulla vyrobena, je naprosto hebký, takže děti cítí jemné vibrace srdečního rytmu.

Pokud se rodiče s panenkou pomazlí, absorbuje panenka vůni rodičů, jež dává děťátku pocit bezpečí.

Panenka je genderově neutrální a má hezký jednoduchý vzhled. Díky tomu si je oblíbí všechny děti. Další výzkum poukazuje na to, že malé děti spíše reagují na věci s rysy lidské tváře. 

Panenka byla testována na i bezpečnost, protože je hojně využívána i pro předčasně narozené děti, novorozence či děti s autismem. Materiál, ze kterého je panenka ušita, je velmi lehký, neobsahuje žádné toxické látky. Suchý zip je šetrně připevněn k zádům panenky. Reprodukce zvuku je má příjemnou a bezpečnou hlasitost 65 dB, na kterou je nastavena. Panenku lze také prát v pračce, jelikož zvuková jednotka se jednoduše odnímá. Díky praní je panenka bezpečnější pro děti se slabým imunitním systémem či respiračními chorobami

Vlastnosti:

 • rozměry panenky: 35 x 20 x 5 cm
 • tělo panenky je vyrobeno z organické bavlny, uvnitř je hypoalergenní mikrovlákno
 • panenka vydává zvuk na jedno zapnutí až 12 hodin
 • hlasitost zvuku lze libovolně nastavit
 • panenkou bude dítě spinkat déle, bezpečněji a zdravěji – bude mít stabilnější srdeční tep i dýchací rytmus, nebude ve stresu
 • díky panence bude mít děťátko delší nepřerušovanou fázi spánku
 • je prokázáno snížení případů zástavy dýchacích cest a syndromu SIDS (náhlého úmrtí kojenců)
 • panenka děťátku zajistí zvýšenou pohodu
 • věk: od 0 měsíců
 • hrací strojek je napájen 2 AA bateriemi (jsou součástí prodejního balení)
 • panenku lze prát v pračce v ochranném pracím pytlíku na 30 °C (bez hracího strojku)
 • panenka splňuje bezpečnostní normy EN-71, ASTM a As/Nzs
 • panenka získala velkou řadu ocenění

Doplňkové parametry

Kategorie: Usínáčci, látkové a mazlící hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lulla Doll je dýchací panenka od společnosti RoRo pojmenované podle islandského slova „ró“, což znamená klid a pohodlí. RoRo byla založena v roce 2011 a od té doby měla jediný cíl vyrobit produkt pro kojence, který co nejvíce napodobí blízkost rodičů ve chvíli, kdy potřebují mít chvilku pro sebe. Myšlenka panenky Lulla Doll se majitelce Eyrún zrodila ve chvíli, kdy se její kamarádce narodila předčasně holčička a musela ji nechat několik týdnů v nemocnici přes noc samotnou. V tuto chvíli vymyslela panenku, která vydává zvuky dýchání a tlukotu srdce a pomáhá miminku cítit se v bezpečí. Panenku vytvořila ve spolupráci s porodními asistentkami a lékaři. Od této doby panenka pomáhá i dalším dětem a rodinám k lepšímu a delšímu spánku.

lulla_doll_panenka