Wonderworld Dřevěná zatloukačka pro děti Safari

Zábavná hra zatloukání kostek od Wonderworld budou lákat k poutavé hře díky barevným kostkám s kuličkou. Děti mohou objevovat, zkoumat a hrát si. Skvělé pro rozvoj motorických dovedností dětí a představivosti.

 

 

326 Kč
Můžeme doručit do:
21.1.2021
Skladem

Barevné kostky od Wonderworld s paličkou budou oblíbenou hračkou každého malého dítěte díky skvělé hře zatloukání. Kostky mají různé obrázky a otvory na kuličku, která po zatlučení kostkami propadne. Perfektní hra, která povzbuzuje dětskou zvídavost.  

Kostky skvěle podporují dětskou motoriku, zručnost a tvořivost, které jsou spojeny se zábavou. 

Úžasné zpracování těchto kostek s dokonalým designem je navíc ekologické vysoce kvalitní. Kostky i palička jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a masivního dřeva.  

Charakteristika:

  • materiál: dřevo

 

Wonderworld je thajská značka, jejíž hlavními motty jsou: "Naše firma je malá, ale krásná" a "Dobrý design přivede nové zákazníky, ale dobrá kvalita zákazníky udrží" a tím se také řídí. Hračky Wonderworld jsou téměř nezničitelné a vydrží i po několik generací. Všechny hračky Wonderworld splňují mezinárodní standardy ASTM a EN-71. Dřevo, které používají k výrobě hraček je z kaučukovníku, který je obnovitelným zdrojem velmi šetrným k životnímu prostředí. Kaučukové dřevo se sklízí vždy po 25 letech od výsadby. Po této době již stromy neprodukují další kaučuk, pokácí se a na jejich místo se vysází nové. Díky tomu nedochází k nežádoucímu odlesňování. Každou část stromu pečlivě využijí. Od roku 2007 vysadila firma Wonderworldv rámci programu „Tree plus project“ více než 179 850 stromů.

Kód Kód: WED-3124
Jméno značky: Wonderworld
Kategorie: Motorické hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wonderworld je thajská značka, jejíž hlavními motty jsou: "Naše firma je malá, ale krásná" a "Dobrý design přivede nové zákazníky, ale dobrá kvalita zákazníky udrží" a tím se také řídí. Hračky Wonderworld jsou téměř nezničitelné a vydrží i po několik generací. Všechny hračky Wonderworld splňují mezinárodní standardy ASTM a EN-71. Dřevo, které používají k výrobě hraček je z kaučukovníku, který je obnovitelným zdrojem velmi šetrným k životnímu prostředí. Kaučukové dřevo se sklízí vždy po 25 letech od výsadby. Po této době již stromy neprodukují další kaučuk, pokácí se a na jejich místo se vysází nové. Díky tomu nedochází k nežádoucímu odlesňování. Každou část stromu pečlivě využijí. Od roku 2007 vysadila firma Wonderworldv rámci programu „Tree plus project“ více než 179 850 stromů.