Poznejte nás

Kdo jsme? 

Eli

Je hlavní zakladatelka našeho obchodu. Udává nám směr, s nadšením testuje veškeré výrobky a je pro nás velkou inspirací.

Tom

Nejmladší člen našeho týmu. Přidal se k nám v únoru 2019 a od té doby pomáhá své sestřičce Eli v důkladném testování. 

Monika

Miluje přírodu, zvířata a velmi se zajímá o ekologii. S láskou pečuje o celý tým a chod celého obchodu.

Michal

Už dlouho ho baví výroba věcí ze dřeva a technologie. Umí opravit každou věc v domácnosti i v našem eshopu.

Lenka & Pepa

Partneři doma i v práci, kteří milují jízdu na kole, hory a přírodu. S láskou balí vaše balíčky a starají se o to, aby k vám domů dorazily včas a v pořádku.

VERČA

Zajímá se o netoxickou domácnost, ekologické zemědělství a stejně jako zbytek týmu má ráda dobré jídlo. S maximální péčí se stará o vás, naše zákazníky a o to, abychom pro vás měli neustále dostatek produktů na skladě.

Beník

Velmi důležitý člen naší rodiny. Jen díky němu se udržujeme ve formě, protože nám pravidelně ujídá dostatek zásob. Je to náš parťák a nejlepší kamarád Eli a Toma. Rád asistuje při testování výrobků.

 

Proč děláme to, co děláme? 

Nápad založit tento eshop nás napadl ve chvíli, kdy jsme Eli zařizovali dětský pokoj a hrací koutek v našem obýváku. Chtěli jsme pro ni dřevěný nábytek, který bude kvalitní, funkční a zároveň krásný a dřevěné hračky, které vydrží i několik generací a budou mít smysl. Díky tomu jsme začali hledat výrobce, kteří vyrábí nábytek a hračky s duší a chceme se o ně podělit i s Vámi. 

Od doby, kdy nám od vás přišly první objednávky uplynulo už spoustu času. Během té doby jsme do naše obchodu přidali doplňky do postýlky, kočárku a spoustu dalších produktů pro děti. Veškeré výrobky vybíráme s absolutní pečlivostí a dbáme na to, aby neškodily ani dětem, ani naší planetě.

Všechny objednávky balíme s maximální péčí a vše co jde balíme do ekologických obalů. Do každého balíčku vám dáme malé překvapení. Produkty skladem odesíláme obvykle do 24 hodin a u neskladových produktů vás informujeme o termínu odeslání.

Dělá nám velkou radost, když nám od vás chodí pozitivní reakce, krásné zprávy a ještě krásnější fotky vašich dětí. Za to vám moc děkujeme a těšíme se na další!

S láskou,

tým Eli Wood