Poznejte nás

Kdo jsme? 

Eli

Je hlavní zakladatelka našeho obchodu. Udává nám směr, s nadšením testuje veškeré výrobky a je pro nás velkou inspirací.

Tom

Nejnovější člen našeho týmu. Přidal se k nám v únoru 2019 a od té doby pomáhá své sestřičce Eli v důkladném testování. 

Monika

Miluje přírodu, zvířata a velmi se zajímá o ekologii. S láskou pečuje o celý tým a chod celého obchodu.

Michal

Už dlouho ho baví výroba věcí ze dřeva a technologie. Umí opravit každou věc v domácnosti i v našem eshopu.

Lenka & Pepa

S láskou balí vaše balíčky a starají se o to, aby k vám domů dorazily včas a v pořádku.

Beník

Velmi důležitý člen naší rodiny. Jen díky němu se udržujeme ve formě, protože nám pravidelně ujídá dostatek zásob. Je to náš parťák a nejlepší kamarád Eli. Rád asistuje při testování výrobků.

 

Proč děláme to, co děláme? 

Nápad založit tento eshop nás napadl ve chvíli, kdy jsme Eli zařizovali dětský pokoj a hrací koutek v našem obýváku. Chtěli jsme pro ni dřevěný nábytek, který bude kvalitní, funkční a zároveň krásný a dřevěné hračky, které vydrží i několik generací a budou mít smysl. Díky tomu jsme začali hledat výrobce, kteří vyrábí nábytek a hračky s duší a chceme se o ně podělit i s Vámi. 

Od doby, kdy nám od vás přišly první objednávky uplynulo už spoustu času. Během té doby jsme do naše obchodu přidali doplňky do postýlky, kočárku a spoustu dalších produktů pro děti. Všechny výrobky vybíráme s absolutní pečlivostí a dbáme na to, aby neškodily ani dětem, ani naší planetě.

Všechny objednávky balíme s maximální péčí a vše co jde balíme do ekologických obalů. Do každého balíčku vám dáme malé překvapení. Produkty skladem odesíláme obvykle do 24 hodin a u neskladových produktů vás informujeme o termínu odeslání.

Dělá nám velkou radost, když nám od vás chodí pozitivní reakce, krásné zprávy a ještě krásnější fotky vašich dětí. Za to vám moc děkujeme a těšíme se na další!

S láskou,

tým Eli Wood