Small Foot Kompaktní dřevěný ponk pro děti Nordic

Kód: LE11376
Tip
1 458 Kč –22 %
Small Foot Kompaktní dřevěný ponk pro děti Nordic
1 458 Kč –22 % 1 127 Kč 931 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Rozveselte jak kluky, tak holky tímto stylovým pracovním ponkem Nordic do Small Foot v pastelových barvách. Děti se mohou učit manuálním dovednostem a procvičovat jemnou motoriku. Příslušenství obsahuje 21 ks. Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevný ponk Nordic od Small Foot plný dřevěného nářadí v hezkých pastelových barvách se stane nedílnou součástí malého truhláře. Tato sada v severském stylu obsahuje 21 kusů doplňků potřebných k práci - 5 šroubů, 5 matek, 3 hřebíky, 5 kusů nářadí a 3 pláty s dírami pro cvičení jemné motoriky. Pro úklid pracovních nástrojů slouží praktické poličky. 

Nechte své děti prokázat jejich talent manuální zručnosti již při seskládání pracovního ponku, který bude krásným designovým prvkem v každém pokojíčku. Tento ponk mohou použivat nejen chlapci, ale docela jistě zaujme i holčičky. 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměry: 40 x 26 x 49 cm
  • výška pracovní plochy: 30 cm
  • obsahuje: 21 dílů
  • materiál: dřevo

 

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.