Milí zákazníci, náš provoz funguje BEZ OMEZENÍ a vaše objednávky odesíláme každý den jako doposud. Výdejní místa Zásilkovny jsou až na výjimky OTEVŘENÁ. V důsledku kontrol na hranicích může dojít ke zpoždění zboží, které očekáváme od výrobce a za to se předem omlouváme. Přejeme Vám pevné zdraví, Váš tým Eliwood

Proč nakupovat u nás?

Návrh bez názvu (5)  Ověření výrobci

Výrobce, se kterými spolupracujeme velmi pečlivě vybíráme. Záleží nám na kvalitě každého produktu, který v našem obchodě naleznete.

 

Návrh bez názvu (3)  Rychlé odeslání a dodání

Produkty, které máme skladem odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky nebo platby. Využíváme ověřené dopravce (Zásilkovna, DPD, Česká pošta a Toptrans), které Vám doručí zásilku od podání do 24 - 48 hodin po celé České Republice. O odeslání Vaší zásilky Vás informujeme emailem. Informace o průběhu přepravy následně dostanete přímo od dopravce SMS a emailem.

 

Návrh bez názvu (2) Doprava zdarma

Udělejte sobě a svým dětem radost za více než 1000 Kč a dopravu zaplatíme za Vás.

 

Návrh bez názvu (4)  Malá pozornost ke každé objednávce

Ke každé objednávce od nás dostanete malý dárek pro své andílky.

 

Návrh bez názvu (1)  Pečlivě zabaleno

Váš balíček s láskou zabalíme tak, aby se k Vám zboží dostalo v naprostém pořádku.

 

 Návrh bez názvu  Rádi pomůžeme s výběrem

Nevíte si rady s výběrem vhodného rozměru postele, dárku nebo se chcete na cokoli jiného zeptat? Neváhejte se ozvat a my Vám rádi pomůžeme.

 

Eli Wood průhledné pozadí  Rodinná firma

Eli Wood je rodinná firma, kterou založila jedna malá holčička jménem Eli. Ta nám udává směr a s láskou testuje naše produkty. Se stejnou péčí jakou věnujeme naší dceři přistupujeme i k Vám - našim zákazníkům.