Svítící koule Balls modro-zelené

Svítící koule Balls jsou neobvyklým nočním osvětlením nejen dětského pokoje. Svítí jemným decentním světlem, které je ideálním pro klidné usínání.

649 Kč
Můžeme doručit do:
27.1.2020
Skladem
Noční světlo je důležitou součástí každého dětského pokoje. Svítící koule Balls svítí tlumeným světlem, které je velice příjemné při usínání a celonočním spánku. Pokud se dítě během noci probudí, nebude v úplné tmě a snadněji se zorientuje v místnosti. 
 
Kam umístit svítící koule Balls
Aranžmá svítících koulí je čistě na Vaší fantazii. Dokonale ozdobí postele ve tvaru domečku, dětský domečkový nábytek nebo je pověsit k oknu pod garnýž. Existuje však řada dalších možností, kam svítící koule umístit.
 
Zpracování a instalace řetězu se svítícími koulemi
Na řetězu jsou ve stejných vzdálenostech rozmístěny LED žárovky, na které sami napojíte svítící balónky. Každá koule má malý otvor pro snadné nasazení na žárovku. Tento otvor jednoduše rozšíříte a svítící kouli na žárovku nasadíte. Posledním a nejzábavnějším krokem je samotné aranžmá řetězu se svítícími koulemi. 
 
Rozměr řetězu a svítících koulí
Celková délka řetězu je 285 cm. Od zásuvky po první žárovku je 150 cm. Řetěz obsahuje celkem 20 barevných koulí. Jednotlivá klubíčka mají průměr 7 cm, což odpovídá velikosti tenisového míčku.
 
Barevné provedení
Svítící koule si můžete vybrat z několika barevných odstínů. Najdete u nás kombinace vhodné jak do holčičího, tak i klučičího dětského pokoje. 
Kód Kód: 7126
Jméno značky: Benlemi
Kategorie: Svítící koule Balls
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Benlemi je rodinná firma, kterou založili dva mladí sympatičtí bratři z Opavy. Vyrábějí nábytek z masivu pro děti i dospělé a mají velký úspěch. Jednoznačně nejoblíbenějším Benlemi kouskem jsou úžasné domečkové postele, které si získaly srdce spousty našich dětských zákazníků.