Vilac

Vilac je francouzský výrobce úžasných dřevěných hraček, které jsou propracované do posledního detailu. Jejich dokonale promyšlený design, prvotřídní kvalita materiálů a hlavně vtip a nápad, to jsou hlavní důvody, proč jsou hračky Vilac tolik oblíbené u dětí, ale také rodičů. Dřevěné hračky Vilac jsou navrženy tak, aby zábavnou formou procvičovaly jemnou i hrubou motoriku. Děti se při hrách učí používat veškeré své smysly a procvičí si také barvy, čísla a písmena. Rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a představivost. Hračky Vilac také jsou jedinečné v tom, že se jen tak neokoukají. Dědí se z generace po generaci a vždy dokážou znovu a znovu zaujmout. Je to jedna z těch hraček, kterou si děti budou pamatovat celý život a jednou ji rádi předají svým potomkům.

Firmu Vilac založil v roce 1911 Narciss Villet a vedl ji společně se svými syny. Od začátku dbali na nádherný design v klasickém stylu, perfektní funkčnost, důkladný výběr dřeva nejvyšší kvality a k povrchové úpravě vždy volili barvy, které může bez problému dítě dávat do pusy. Tohoto se drží dodnes a dokládá to i mnoho úspěchů této značky. V roce 2007 obdržela prestižní značku "Firma - živé dědictví tradic", v r. 2010 byla hračka Vilac vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

Hračky Vilac mají ocenění značky ADEME, které znamená, že jsou vyráběny ekologicky. Při výrobě neznečišťují půdu, vodu, ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Cena

2133511
12133511
91 položek celkem
Vilac dřevěná nákladní loď s kontejnery Vilacity
899 Kč

Barevná dřevěná magnetická loď s 18 kontejnery, která se může propojit s jeřábem Vilacity. Krásná zábava pro procvičení jemné motoriky.

Kód: V2356
Vilac Dřevěné mechanické hodiny pro děti
640 Kč

Tyto precizně propracované hodiny budou rozhodně Vaše děti bavit při učení se času. Ručička při otáčení ukazuje i digitální čas. Součástí jsou i kartičky, podle kterých mohou...

Kód: V2042
Vilac dřevěný motorický stoleček pro batolata
Doprava zdarma
1 087 Kč

Interaktivní dřevěný stoleček pro malé objevovatele! Tento stoleček rozvíjí nejen znalost barev a zvuků, ale zaujme i vkládačkou, hlavolamem či labyrintem! Děti budou tento...

Kód: V2459
Vilac dřevěný trajekt s autíčkama Vilacity
Tip
830 Kč

Malovaný dřevěný trajekt bude Vaše děti bavit díky posuvným dvířkům a nákladní rampě, po které autíčka vyjedou zaparkovat na palubu. Sada obsahuje dvě autíčka a jedno nákladní...

Kód: V2368
Vilac indiánský luk a šípy s přísavkami pro děti
Tip
473 Kč

Zahrajte si s dětmi na indiány s tímto dřevěným indiánským lukem! Balení obsahuje luk, 3 šípy s přísavkami a terč namalovaný na krabici. 

Kód: V2912
Vilac malovaný dřevěný jeřáb s nakládkou Vilacity
Tip
735 Kč

Krásně malovaný dřevěný jeřáb, který se otáčí kolem dokola a má magnetický úchop pro nakládku kontejnerů, rameno je posuvné! Krásný prvek Vašich dětí v jejich...

Kód: V2357
Vilac malovaný dřevěný labyrint na kolečkách labuť
216 Kč

Krásně malovaný dřevěný labyrint s motivem vznešené labutě bude skvěle rozvíjet jemnou motoriku Vašich děťátek. Stane se tak nepostradatelnou součástí dětské výbavičky. 

Kód: V8514-1-CI1
Vilac malovaný dřevěný labyrint na kolečkách velryba
Tip
216 Kč

Krásně malovaný dřevěný labyrint s motivem veselé velryby bude skvěle rozvíjet jemnou motoriku Vašich děťátek. Stane se tak nepostradatelnou součástí dětské výbavičky.

Kód: V8514-1-CI4
Small Foot zahradnický set s rozprašovačem v taštičce pro děti
434 Kč

Vydejte se na zahrádku či do přírody s kompletní výbavou od Small Foot pro malé zahradníčky. Sada v přenosné taštičce obsahuje lopatku, konvičku s rozprašovačem,...

Kód: LE1710
Vilac Kaskáda domeček
878 Kč

Barevný balónkový domeček rozvíjející dětskou motoriku. Balónky se po rampách kutálí dolů a dole zazvoní na kovový zvoneček.

Kód: V2470
Vilac barevné dřevěné senzorické puzzle polární zvířátka
279 Kč

Krásná barevná senzorická vkládačka se kterou je pořád co objevovat! Děti si mohou osahat zvířátko, které je ilustrováno na dílku skládačky. Děti se zase naučí něco nového!

Kód: V8503
Vilac barevné dřevěné senzorické puzzle zvířátka v džungli
279 Kč

Krásná barevná senzorická vkládačka se kterou je pořád co objevovat! Děti si mohou osahat zvířátko, které je ilustrováno na dílku skládačky. Děti se zase naučí něco nového!

Kód: V8502
Vilac barevné dřevěné šachy pro děti
Tip
686 Kč

Naučte své děti této královské hře, u které musí umět logicky uvažovat. Díky krásné ilustraci si rychle osvojí pravidla hry. Sada obsahuje 32 dílů. 

Kód: V7721
Vilac barevný skládací dřevěný kufřík farma
Tip
612 Kč

Kouzelný a krásně barevný kufřík s farmou, který si děti díky úchytce mohou vzít kamkoli s sebou. Kufřík má 14 dřevěných doplňků včetně zvířátek. 

Kód: V6318
Vilac Čajová sada Džungle
641 Kč

Dětský čajový servis se zvířátky Jungle od značky Vilac je barevný, roztomilý a nerozbitný. Tak to máme u dětských hraček nejraději. Sada nádobí obsahuje podnos, čtyři...

Kód: V8173
Vilac Čajová sada Musical
699 Kč

Dětský čajový servis Musical by Vilac, který při servírování hraje hudbu obsahuje velký podnos, čtyři hrnečky, talířky, podtácky a konvičku. Ta hraje krásnou melodii.

Kód: V8162
Vilac čajový servis s hrající konvičkou
717 Kč

Hrající konvička v čele s malovaným servisem pro krásné čajové dýchánky. Sada obsahuje 14 kusů nádobí! Nechte Vaše děti, ať pozvou Vás nebo jejich kamarády na šálek dobrého čaje.

Kód: V8504
Vilac Čerpací stanice Vilacity
422 Kč

Dřevěná čerpací stanice Vilacity od značky Vilac je skvělý dárek pro malé milovníky autíček. Stanice obsahuje benzínovou pumpu, dřevěné závodní autíčko, klíčky, tři pneumatiky a...

Kód: V2355
Vilac Garáž Vilacity
Tip Doprava zdarma
2 399 Kč

Velká dětská dřevěná garáž Vilacity s helikoptérou, dvěma autíčky, dopravními značkami a spoustou vychytávek. Garáž je vyrobena z kvalitního dřeva a má plně funkční...

Kód: V2310
Vilac dřevěná akustická kytara pro děti
Tip
544 Kč

Jako opravdová je tato krásná kytara pro malé hudebníky v barvě přírodního dřeva. Kytara má 6 natažených nylonových strun. V balení najdete i trsátko a náhradní strunu. 

Kód: V8358
Vilac dřevěná balanční hra pro děti velryba
432 Kč

Balanční zábavná dřevěná hra rozvíjející jemnou dětskou motoriku. Skládejte rybičky na sebe dle barvy na kostce, komu spadnou, prohrál. 

Kód: V7716
Vilac dřevěná bedýnka s krájecí sadou ovoce a zeleniny
483 Kč

Dřevěná krájecí sada ovoce a zeleniny je nezbytnou součástí pro cvičení jemné dětské motoriky Vašich dětí! Sada obsahuje pět druhů ovoce a zeleniny, krájecí prkénko a nůž. 

Kód: V8106
Vilac Dřevěná hra Hmatej a najdi
579 Kč

Dřevěná hra Hmatej a najdi značky Vilac je určená dětem od 2 let. Dítě se při ní učí pomocí svého hmatu poznat předměty v tubě. Hra rozvíjí nejen samotný hmat, ale také...

Kód: V52413
Vilac Hra souboj tangramů
546 Kč

Barevná dřevěná hra tangram se postárá o velkou zábavu! Vítězí ten, kdo jako první poskládá obrázek dle kartičky. Hra obsahuje více než 100 karet, 4 obtížnosti a je vhodná...

Kód: V6061
Vilac dřevěná hudební sada pro děti
631 Kč

Rozehrajte celou rodinu s těmito úžasnými dřevěnými nástroji na motivy lesních zvířátek! Tento set obsahuje tamburinu, dvoje kastaněty, triagnl a xylofon.

Kód: V8351
Vilac dřevěná nasazovací kolečka kočička
450 Kč

Barevná dřevěná kolečka s hlavou kočičky, která se nasazují na tyčku a rozvíjejí tak dětskou motoriku.

Kód: V8082
Vilac dřevěná ťapající kačenka na tyčce
Tip
548 Kč

Hezká barevná ťapající kachnička bude svým zvukem ťapkání po podlaze dlouho bavit Vaše děti! S kachničkou užijí tolik zábavy!

Kód: V7785
Vilac Autíčko Swing červené
Tip
585 Kč

Dřevěné modré autíčko pro milovníky jízdy s autíčky má speciální řešení nápravy pro zatáčení doprava i doleva. Autíčko má pogumovaná kola.  

Kód: V2299R
Vilac Autíčko Swing modré
Tip
585 Kč

Dřevěné modré autíčko pro milovníky jízdy s autíčky má speciální řešení nápravy pro zatáčení doprava i doleva. Autíčko má pogumovaná kola.  

Kód: V2299B
Vilac dřevěné kostičky s pohádkami
Tip
329 Kč

Kdo by nemiloval pohádky! Pojďte si s dětmi skládat tyto krásně ilustrované dřevěné kostičky a podpořte dětskou představivost novými příběhy, které společně vymyslíte....

Kód: V2407
Vilac dřevěné kostičky se zvířátky
Tip
329 Kč

Kdo by nemiloval pohádky! Pojďte si s dětmi skládat tyto krásně ilustrované dřevěné kostičky a podpořte dětskou představivost novými příběhy, které společně vymyslíte....

Kód: V2406
Vilac Dřevěné magnetky oblékání
599 Kč

Oblékací panenka - pamatujete si podobnou hru z dětství? Tenkrát se ale obvykle hrála pouze na papíře. Dřevěná oblékací panenka je ale perfektní update. Nechte své děti, aby si...

Kód: V2800
Vilac dřevěné nákladní auto s kontejnery Vilacity
Tip
399 Kč

Modrý dřevěný náklaďák, který veze 4 kontejnery přímo na staveniště Vilacity.

Kód: V2358
Vilac Klavír černý
Tip Doprava zdarma
1 585 Kč

Černý dřevěný klavír s 18 klávesnicemi a notami, který děti na dlouho zabaví.

Kód: V8296
Vilac Kontejnerový návěs a stavba
Tip
657 Kč

Dřevěný kontejnerový návěs, který má v sadě postavičku dělníka a dopravní značení. Kontejner má šňůrky k zavěšení na jeřáb Vilac, který je s touto sadou kompatibilní. 

Kód: V2347
Vilac dřevěný štít a meč pro malé rytíře
454 Kč

Krásně ilustrovaná dřevěná sada pro malé rytíře, pro které je meč a štít nezbytnou součástí. 

Kód: V2961
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 91 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz