Wonderworld Dřevěný kávovar pro děti

Kód: WW-4567
Tip
Značka: Wonderworld
1 066 Kč –27 %
Wonderworld Dřevěný kávovar pro děti
1 066 Kč –27 % 769 Kč 636 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Kafíčko? Ano, prosím! Tento úchvatný barevný kávovar od Wonderworld nadchne nejedno malé dítě i díky milým doplňkům. Kávovar má dřevěné zpracování a je vhodný pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wonderworld dřevěný kávovar po děti bude perfektní hračkou a ozdobou každého dětského pokojíčku. 

Kávovar obsahuje veškeré příslušenství díky kterému Vám děti připraví vynikající kávu. A nejen to! Ke kávě se dokonce podávají sladké dobroty v podobě sušenek či dortu.

Kávovar skvěle podporuje dětskou motoriku, zručnost a fantazii, jež jsou spojeny se zábavou. 

Charakteristika:

  • věk: 3+
  • rozměry: 26 x 19 x 24 cm
  • materiál: dřevo

 

Wonderworld je thajská značka, jejíž hlavními motty jsou: "Naše firma je malá, ale krásná" a "Dobrý design přivede nové zákazníky, ale dobrá kvalita zákazníky udrží" a tím se také řídí. Hračky Wonderworld jsou téměř nezničitelné a vydrží i po několik generací. Všechny hračky Wonderworld splňují mezinárodní standardy ASTM a EN-71. Dřevo, které používají k výrobě hraček je z kaučukovníku, který je obnovitelným zdrojem velmi šetrným k životnímu prostředí. Kaučukové dřevo se sklízí vždy po 25 letech od výsadby. Po této době již stromy neprodukují další kaučuk, pokácí se a na jejich místo se vysází nové. Díky tomu nedochází k nežádoucímu odlesňování. Každou část stromu pečlivě využijí. Od roku 2007 vysadila firma Wonderworldv rámci programu „Tree plus project“ více než 179 850 stromů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wonderworld je thajská značka, jejíž hlavními motty jsou: "Naše firma je malá, ale krásná" a "Dobrý design přivede nové zákazníky, ale dobrá kvalita zákazníky udrží" a tím se také řídí. Hračky Wonderworld jsou téměř nezničitelné a vydrží i po několik generací. Všechny hračky Wonderworld splňují mezinárodní standardy ASTM a EN-71. Dřevo, které používají k výrobě hraček je z kaučukovníku, který je obnovitelným zdrojem velmi šetrným k životnímu prostředí. Kaučukové dřevo se sklízí vždy po 25 letech od výsadby. Po této době již stromy neprodukují další kaučuk, pokácí se a na jejich místo se vysází nové. Díky tomu nedochází k nežádoucímu odlesňování. Každou část stromu pečlivě využijí. Od roku 2007 vysadila firma Wonderworldv rámci programu „Tree plus project“ více než 179 850 stromů.