Lžička na krmení Eco 3ks modrá

Modrá lžička Eco od Herobility je nepostradatelná součást rodičů, kteří chtějí začít krmit své děťátko. Lžička má unikátní ohnutý tvar, díky kterému se skvěle drží v rukou a krásně se s ní ve všech směrech nabírá jídlo. Lžička je vyrobená z rostlinného materiálu, který neobsahuje žádné škodlivé látky. V sadě najdete 3 kusy lžiček.

259 Kč
Můžeme doručit do:
8.7.2020
Skladem

Lžička Eco ke krmení děťátka je rodiči nepostradatelný doplněk ve výbavě jídelního setu. Díky tvaru, kterým lžička disponuje, jde nabírat potraviny zcela bez problému ve všech směrech. Lžička je netoxická, protože je vyrobena z bioplastu, tedy z rostlinného materiálu, a je tak zdraví bezpečná pro Vaše dítko. Ohnutý tvar rukojeti na lžičce skvěle padne do ruky, takže s lžičkou nakrmíte své děťátko jedna radost. 

Specifikace:

  • Věk: 4m+
  • Balení obsahuje tři lžičky
  • bez BPA
  • vyrobeno z bioplastu
  • skutečná barva se může mírně lišit od zobrazené barvy, jemné změny sytosti barev podobné mramorovému efektu jsou pro bioplasty normální a nemají vliv na funkci a hygienu produktu

Péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 °C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 °C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Upozornění: některá jídla (např. rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit

Vyrobeno z rostlinného materiálu - kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpátky do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Kód Kód: HEC-FSBE0301
Jméno značky: Herobility
Kategorie: Bryndáky, nádobí a prostírání
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: