Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Deluxe 48 dílů

Kód: LE2241
Tip
1 481 Kč –22 %
Small Foot Kufřík dřevěné nářadí Deluxe 48 dílů
1 481 Kč –22 % 1 145 Kč 946 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Praktický dřevěný kufřík Small Foot s perfektní výbavou umožní malým kutilům opravit nebo vyrobit takřka cokoli je napadne. Kufřík nabízí 48 dřevěných i kovových dílů a je vhodný pro děti od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Small Foot Kufřík Delux plný dřevěného nářadí je v naprosté špičce v nabízených kufřících s nářadím. Kufřík nabízí 48 dílů, kterých mohou malý kutilové využít. Sada obsahuje nejen dřevěné, ale i kovové nářadí, které se využívají k různorodým pracovním činnostem. V kufříku najdete veškeré nezbytnosti jako jsou šroubováky, pilku, klíče, nůžky, dláto, tesařskou tužku, šestihranný klíč, kladívko a nejen to. Všechno nářadí má v kufříku své místo a díly jsou vybaveny pojistkami, které je udrží na svém místě. Co všechno dokáží děti vyrobit nebo opravit?

Charakteristika:

  • věk: 8+
  • rozměry: 36 x 26 x 8 cm

 

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small Foot vaše děti budou bavit. Jsou stvořené pro tu nejúžasnější hru! Všechny dřevěné hračky Small Foot jsou certifikované evropskou normou EN 71 a mají označení CE. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky tak, aby vydržely i hru několika generací, jsou odolné i proti slinám dětí, protože se počítá s tím, že děti budou hračky zkoumat všemi smysly. Dřevo, použité k výrobě hraček Small Foot pochází z lesnických společností, které se podílí na opětovném zalesňování a přispívají tak k přirozeně rostoucím lesům. Hračky Small Foot rozvíjejí dětskou motoriku, hmatové a další smyslové dovednosti, představivost a kreativitu. Hlavním cílem značky Small Foot by Legler je podporovat duševní i fyzický vývoj dětí.