Učící věž 2v1 Car by Toddler in Family bílá

Kód: TIF33449
Doprava zdarma
4 499 Kč –30 % 3 149 Kč 2 602 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Učící věž 2v1 Car by Toddler in Family bílá je učící věž a stoleček se židličkou v jednom! Montessori stolička je skvělá v kuchyni, v koupelně, jako stoleček na kreslení, vyrábění nebo jezení. Dodáváme ve 4 barvách: bílápřírodní, šedá/bílá, šedá/modrá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní informace o učící věži 2v1 Car by Toddler in Family:

 • 2v1 - slouží jako učící věž a dětský stůl se židlí
 • Stabilní, bezpečná, s bočnicemi chránící dítko proti pádu
 • Velmi kompaktní, vhodná i do malých bytů
 • Rozvíjí dětskou kreativitu, motorické schopnosti a soustředění
 • Určená dětem, které samy stojí
 • Děti si do věže samy vlezou i slezou
 • Mohou používat i dvě děti současně
 • Vyrobena podle principů učení Montessori - pomoz mi, abych to zvládl sám
 • Ručně vyrobeno z pevné a ekologické březové překližky
 • Nosnost 100 kg
 • Ošetřená přírodním a netoxickým nátěrem
 • Splňuje veškeré evropské normy pro bezpečnost.

Učící věž 2v1 Car přírodní by Toddler in Family je vynikající Montessori pomůcka do každé rodiny s batoletem. Učící věž lze snadno přeměnit na stůl a židli, což z ní činí praktickou vychytávku i do menších bytů.

Kuchyňská stolička Car je stvořena k učení, vaření, lezení, posezení u jídla a k dalším každodenním běžným dětským činnostem.

Malé děti jsou zvídavé a chtějí vidět, co rodiče například v kuchyni vytváří. Díky učící věži Car se budou moci zapojit do běžného dění vy tak neuslyšíte pláč u nohou, kterým si děti vyžadují pozornost, aby viděli do vašeho kouzelného světa dospělých, který je pro ně tolik zajímavý a úžasný.

Stolička Car má tvar autíčka, takže se stane také oblíbenou hračkou a parťákem vašeho dítěte.

 

Využití učící věže Car:

Učení - Jednoduše ji dejte do pozice stolečku se židlí a dítě si na ní může kreslit, malovat, vybarvovat, číst, lepit, psát nebo vyrábět.

Vaření - Vraťte stoličku zpět do pozice učící věže a nechte své dítě pomáhat v kuchyni. Může třeba míchat vajíčka, umývat zeleninu, ovoce, hníst těsto. Skvělý tip je dát dítěti k dispozici dřevěné ovoce s krájecím nožem, které bude suplovat opravdové jídlo.

Domácí práce - V pozici učící věže může dítko pomáhat utírat prach, rovnat si hračky a další předměty, na které jinak nedosáhne.

V dílně - Učte děti, že věci se dají také opravit a nechte je, aby vám s tím pomohli. Díky učící věži na vše bez problému dosáhnou.

Učící věž Car se stane přítelem nejen vašeho dítěte, ale i celé vaší rodiny.

 

Snadná přestavba z jedné pozice do druhé: Odklopte boční stěny a jednou rukou sklopte horní část. Z učící věže Car máte rázem stoleček se židličkou.

BARVA: celá bílá

K dispozici také v barvě šedá/bílášedá/modrá a v přírodním odstínu bez nátěru.

Materiál:

Konstrukce věže je ručně vyrobena z pevné březové překližky.

Povrch je natřen odolným netoxickým barevným nátěrem.

 

ROZMĚRY:
Výška: 90 cm
Šířka: 38 cm
Hloubka: 40 cm
První stupínek: 24 cm
Druhý stupínek (od podlahy): 45 cm

Nosnost: 100kg

Učící věž váží necelých 10kg.

KONSTRUKCE:
Konstrukce kuchyňské stoličky je vyrobena tak, aby byla pro děti zcela bezpečná.

Dodáváno v rozmontovaném stavu. Pokyny k montáži naleznete uvnitř balení. K montáži bude potřeba křížový šroubovák a malého pomocníčka :-)

 

DŮLEŽITÉ!

Používejte pouze pod přímým dohledem dospělých. Přestavovat věž Toddler in Family z jedné pozice do druhé mohou pouze rodiče. Překližka je bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. 

Při používání nenechávejte učící věž v prostoru, ale vždy věž umístěte k pevné překážce (kuchyňská linka, apod.).

Pro děti od 3 let. Z našich zkušeností ji však zvládnou používat mnohem mladší :-)

Toddler in Family je rodinná firma, která již druhou generaci vyrábí funkční nábytek pro rodiny. S láskou vytvořili dětskou kolekci Montessori nábytku, který pomáhá dětem rozvíjet se a zdravě se pohybovat. Jedním z jejich nejoblíbenějších produktů je Piklerův trojúhelník, díky kterému děti mohou zažít radost z pohybu i doma za špatného počasí. Za zmínku stojí i jejich barevné a nádherné učící věže 2v1, které se dají jedním snadným pohybem přeměnit na stoleček se židličkou.

Nábytek, který rodinná společnost Toddler in Family vyrábí je zábavný, zajímavý a děti si ho zamilují na první pohled i na první výlez :-) Všechen nábytek vyrábí sami poctivou ruční výrobou v Lotyšsku z ekologických šetrných materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Učící věže a Pikler
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Toddler in Family je rodinná firma, která již druhou generaci vyrábí funkční nábytek pro rodiny. S láskou vytvořili dětskou kolekci Montessori nábytku, který pomáhá dětem rozvíjet se a zdravě se pohybovat. Jedním z jejich nejoblíbenějších produktů je Piklerův trojúhelník, díky kterému děti mohou zažít radost z pohybu i doma za špatného počasí. Za zmíňku stojí i jejich barevné a nádherné učící věže 2v1, které se dají jedním snadným pohybem přeměnit na stoleček se židličkou.

Nábytek, který rodinná společnost Toddler in Family vyrábí je zábavný, zajímavý a děti si ho zamilují na první pohled i na první výlez :-) Všechen nábytek vyrábí sami poctivou ruční výrobou v Lotyšsku z ekologických šetrných materiálů.