Shnuggle Moonlight dětské noční světlo

Kód: KID31351
Značka: Shnuggle
999 Kč 826 Kč bez DPH
Doručíme do 6-8 týdnů

Praktické noční světlo Moonlight se stane skvělým kamarádem nejen Vašemu dítku, ale také Vám. Díky pouhému snadnému šťouchnutí lampička rozsvítí jemné světlo, které můžete regulovat pomocí třech úrovní jasu. Je úžasné nejen pro rodiče pro noční krmení nebo přebalování, ale také pro děti, které bude světýlko doprovázet na nočních výpravách do koupelny. Lampička zároveň umí udávat aktuální pokojovou teplotu pomocí barevných indikátorů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shnuggle Moonlight je unikátní noční světélko, které se dá snadno přenášet. Je naprosto vhodné pro zdravý spánek a má dva režimy: režim pro dítě a režim pro rodiče. Nabíjí se pomocí nabíjecí stanice, která zároveň umí indikovat aktuální pokojovou teplotu. Díky mírnému světlu lampičky Moonglight pro Vás bude snažší nakojit nebo přebalit miminko v noci. Lampička roste společně s dětátkem. Větší děti jej využijí v pokojíčku jako přenosnou lampičku nejen k nočním návštěvám toalety. 

Režim pro rodiče

Stačí jen malé šťouchnutí a rozsvítí se světlo v nejnižší úrovni jasu. Pokud světlo přetočíte, můžete si vybrat ze tří úrovní jasu zrovna takovou, která je pro Vás v dané chvíli nejvhodnější. Světlo Moonlight je zkrátka dokonalý pomocník při nočním kojení, krmení nebo uspávání Vašich dětí. Klidné prostředí, které lampička vytváří, napomáhá ke klidnému dětskému spánku. Světlo svítí po dobu 40 minut na každé úrovni jasu. Součástí lampičky je chytrá nabíjecí stanice, která udává aktuální pokojovou teplotu. Můžete si pak být vždy jisti, že Vaše dítko spí v optimálním prostředí. 

Režim pro děti

Světlo Moonlight se stane parádním společníkem Vašeho dítka po přepnutí do dětského režimu. Světélko může být umístěno hned vedle postýlky nebo může být bráno na noční výlety do koupelny. Světlo se aktivuje jednoduchým šťouchnutím úplně stejně jako u rodičovského režimu. Z počátku světlo svítí na maximální úrovni jasu poté postupně slábne a napodobuje tak západ slunce. Po zbytek noci světélko svítí jen lehce a to až po dobu 10 hodin. Lehká záře a nízká úroveň modrého světla je perfektní pro ničím nerušený a klidný spánek dítěte. Protože se světlo nezahřívá, nehrozí tak popálení a dítě na něj může libovolně sahat. 

 

Vlastnosti 

- dva typy režimů - pro rodiče a pro děti

- 3 úrovně jasu v režimu pro děti

- postupné slábnutí světla až na minimální úroveň jasu v režimu pro děti

- jednoduché rozsvícení pomocí šťouchnutí

- jemné, příjemné světlo s minimem modrého záření

- nabíjecí stanice udává aktuální pokojovou teplotu

- poutko pro snadné přenášení, jedinečný tvar

 

Technické parametry

 - USB kabel součástí - Moonlight můžete nabíjet přes USB v počítači nebo notebooku

 - USB konektor není součástí - po zakoupení konektoru můžete Moonlight nabíjet ze zásuvky

 - doba nabíjení prázdné baterie: 80 minut

 - životnost baterie při 20% jasu: 33 hodin

 - životnost baterie při 100% jasu: 10 hodin

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské osvětlení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shnuggle je britská značka založena sympatickými trojnásobnými rodiči Adamem a Sinead. Veškeré produkty navrhli a vytvořili na základě svých zkušeností tak, aby byly nejen krásné, ale především praktické, dlouho vydržely a usnadnily život rodičům malých dětí. Hlavní pilíře značky Shnuggle jsou design, bezpečnost a funkčnost. Tyto principy splňuje i vanička Shnuggle, která je naprostým best sellerem. Umožňuje rodičům mít volné ruce při mytí děťátka a zároveň poskytuje dítěti maximální komfort a bezpečí. Dalším z oblíbených produktů je první postýlka, která se svojí velikostí vejde kamkoli v bytě a umožňuje mít miminko u sebe po celý den i noc.